TD173-17.3 inch 7mm slim touch screen monitor and PC
Model: TD173
Funktioner
● 17.3 inch is 1920*1080
● Interfaces in the right size
● Can be Monitor/ android/windows/linux os
● USBCom RS232 RS485,1000M Dual LAN portsWifi,
● 24V power in, 4G/5G network module